Wordpress Nedir ?

Yazar Destek 13/04/2017 13:32 0 Yorumlar Nedir ?,

Wordpress, dünya üzerinden yüzbinlerce geliştiricisi olan, standart bir hale gelen içerik yönetim sistemidir. Wordpress ile bir e-ticaret sitesinden, kurumsal web sitesine kadar birçok farklı web siteleri hazırlanabilir.

 

Wordpress siteler blogların altyapısında kullanıldığı için çoğu insan, wordpressi bir blog sitesi olarak bilir. Halbuki günümüzde yüzbinlerce farklı teması, eklentisi bulanan wordpress, bir blog sitesinden çok daha fazlasıdır

 

Son yıllarda mobil internet kullanımının artmasıyla gelişen “mobil uyumlu tasarım” sektörü, adeta wordpress üzerinden yürümekte. Sayamayağımız kadar kurumsal web sitesi, blog ve portal siteleri, e-ticaret siteleri altyapılarında mobil uyumlu wordpress tasarımlarını kullanıyor.

 

Wordpress site altyapısını kullananlar arasında Ford, Renault,  Toyota, Playtstation, Sony Music, Blackbery gibi ünlü markalar ve Rihanna, Katty Pery, Snopy Dogg, Sylvester Stallon gibi kişiler yer alıyor.

 

Hazirwebsitem.net ile artık wordpress siteler bir blog sitesi olmaktan çok daha fazlası… 

 

Hazır Wordpress Siteler kategorimizde örnek olarak hazırladığımız wordpress sitelerimizi inceleyebilirsiniz. Seo ve adwords hizmetini aktif olarak kullanan müşterilerimize wordpress üzerinden özel çözümler sunmaktayız.

Bir Yorum Yaz