MENÜ
Sepetim

Nakliyat Web Sitesi - Palet

Nakliyat Web Sitesi - Palet
  3.900 TL
  4.900 TL

  Mevcut Seçenekler:

  Wordpress altyapısı kullanılarak nakliyat ve lojistik firmaları için özel olarak hazırlanmış hazır site paketidir. Wordpress nakliyat hazır site paketi Palet, dinamik wordpress altyapısı sayesinde daima günceldir. Tüm dijital pazarlama ve reklam faaliyetlerinizde kullanabileceğiniz bir alt yapı sunar.  Detaylı hizmet sayfaları oluşturarak tüm reklam ve dijital pazarlama kanallarında kullanabilirsiniz.


  Demo sitelerdeki kaliteyi birebir yakalamak için tasarım ekibimiz, tüm wordpress paketlerde size 2 adet profesyonel slayt tasarımı ve  10 adet veri girişi hizmetini ücretsiz sunuyor! Bu sayede tasarım ve içerik yönetimi bilmeden, sadece bilgilerinizi ileterek aynı görsel kalitesinde profesyonel sitelere sahip olabilirsiniz. Üstelik tüm wordpress şablonları kendi sunucunuzda barındırabilirsiniz. 


  Wordpress Nakliyat Sitesi Palet Genel Özellikleri

  • Seo uyumlu özelleştirilmiş profesyonel wordpress tasarım
  • Mobil uyumlu tasarım (Mobil versiyona özel slaytlar vs.)
  • Slayt modülü
  • Hizmet, hizmet detay sayfaları
  • Sıkça sorulan sorular sayfası
  • Sınırsız alt sayfa oluşturabilme
  • Google site haritası
  • Sınırsız sayfa, resim vb. içerik girişi
  • Foto Galeri (Sınırsız Fotoğraf Ekleme)
  • Video Galeri (Sınırsız Video Ekleme)
  • Sosyal Medya Yönetimi (fb, tw, inst, google, foursqure)
  • Harita ve İletişim Formu
  • Referanslar modülü
  • Müşteri yorumları
  • Daha fazlası için örnek siteyi incelemeyiniz.

  Fiyata Dahil Olan Ürün ve Hizmetler

  • Wordpress hazır web sitesi şablonu
  • Tasarım Paketi (2 adet profesyonel slayt tasarımı, 10 sayfa veri girişi, 1 adet form tasarımı)
  • Yeni alan adı kaydı seçimi yapıldıysa alan adı tescil ücreti (sadece com, net ve org uzantıları için)
  • 1 yıl ücretsiz hosting hizmeti (1 GB Disk alanı, 50 GB Aylık Trafik )

  Wordress Nedir ?
  Dünyada her dört sitenin birinin altyapısında kullanılan, onbinlerce yazılım geliştiricisi olan php yazılım tabanlı ortak bir içerik yönetim sistemidir ve çekirdek yapısı tamamen ücretsizdir. Yani ortak olan altyapının tamamını ücretsiz bir şekilde indirebilir, kullanabilirsiniz. Wordpress ilk çıktığı zamanlarda daha çok blog siteleri altyapılarında kullanılıyordu. Fakat sürekli geliştirilen altyapısı sayesinde, günümüzde e-ticaret sitesi olarak bile kullanılır hale geldi. Artık blog, haber, oyun, dizi, film vb tüm sektördeki sitelerin altyapısında wordpress kullanılmakta.
   
   
  Peki wordpress neden bu kadar popüler ?
  İnternet üzerinde yer alan her dört sitenin bir tanesinin wordpress altyapısı kullanılıyor olması elbette tesadüf değil. Farklı ülke ve coğrafyalarda, Wordpress'i geliştiren yazılımcıların, tema geliştiricilerinin olması worpdressin bu kadar çok kullanılmasındaki en büyük etkendir. İçerik yönetim sisteminin, google arama sonuçlarıyla uyumlu halde çalışması seo, yani arama motoru optimizasyonu denince akla ilk wordpressin gelmesini sağladı. Şundan emin olun ki seo kelimesini duyan-bilen herkes, "wordpress" kelimesini de mutlaka duymuştur. Ülkemizde son yıllarda daha fazla kullanılmakta olan wordpress altyapısı, yurtdışında, özellikle Amerika'da dünyaca ünlü sanatçılar, sporcular, dev markalarca kullanılmakta. Yeryüzündeki en hızlı adam Hüseyin Bolt, Walt Disney, Adobe, Snoop Dogg, Sony, Microsoft, Katy Perry, Toyota  wordpress altyapısını kullananlardan sadece birkaçı...
   
   
  Wordpress ücretsiz dediniz, peki sizin şablonlar neden ücretli ? 
  Açık kaynak kodlu, geliştirilebilir bir altyapı olan wordpress tabiki ücretsiz. https://tr.wordpress.org/download/ adresinden siz de wordpress içerik yönetim sisteminin ücretsiz versiyonunu indirebilir, kullanabilirsiniz. Şuan bizim satışa sunduğumuz temaların tümü ücretli olup, dönüşüm odaklı optimize edilmiş, mobil için özelleştirilmiş şablonlardır. Eğer sizin de wordpress ile harika web siteler oluşturacak teknik bilginiz, profesyonel slayt ve bannerlar üretebilen tasarımcılarınız, reklam dönüşümleri en iyi şekilde optimize edebilecek dijital pazarlama uzmanlarınız varsa bunların tümünü kendiniz de yapabilirsiniz. 
   
   
  Şablonları kendi sunucumda barındırabilir miyim ?
  Elbette, wordpress altyapılı hazırlanan şablonlarımızı kendi sunucunuzda barındırabilirsiniz. Bizim sunucularımızda barındırdığımız web siteleri için tüm güvenlik hizmetleri tarafımızca sağlanır. Kullanıcı kaynaklı sorunlarda, soruna bağlı olarak destek hizmeti ücretli veya ücretsiz olabilir. Kendi sunucunuzda barındırdığınızda destek hizmeti ücretli olarak verilir ve site ile ilgili tüm güvenlik, sorumluluk size aittir. Kısacası wordpress hazır site şablonunu siz barındırıyorsanız tüm sorumluluk sizde olacaktır.
   
   

  Fiyatlar neden bu kadar uygun ?
  Geçerli fiyatlar tanıtama özel indirimli fiyatlardır. Şablonlar bir kişiye özel olarak tasarlanmadığı, çoklu satışı olduğu için uygun fiyatlarla satılmaktadır. Altyapılarımızı kullanan web site sayısı arttıkça, ürünün kalitesi artmaktadır. Dolaylı olarak sonraki süreçte paket ücretleri de artacaktır.

   

   

  Sipariş verdikten sonra web sitem ne kadar sürede hazırlanır ? 

  Seçtiğiniz şablonun birebir kurulumunu yaparak web sitenizi 24 saat içinde aktif ediyoruz. Kendi alan adınızı ve hostinginizi kullanıyorsanız tüm yönlendirme işlemlerini yapmış olmalısınız. Slayt veya veri girişi gibi işlemler yapılacaksa bu süre içeriğin adedine göre 1-7 iş günü sürebilir. 

   

   

  Kendi hostingimde kullanmak istiyorum, uyumlu mu?
  Wordpress php tabanlı bir yazılım dili olduğu için lunix sunucularda çalışmaktadır. Windows sunuculara kurulum yapılmamaktadır. Linux ve litespeed kurulu sunucularda en yüsek performansı vermektedir.

   

   

  Web sitemi kendim güncelleyebilir miyim ?
  Evet yönetim paneli üzerinden içerik olarak güncelleme yapabilirsiniz. Wordpresse ne kadar hakim olduğunuz, yönetim konusunda da ne kadar rahat olacağınızı gösterir. Şablonlar ve sistem oturtulduktan sonra web sitenizde blog yazmak dışında güncelleme ihtiyacı duymayacaksınız.

   

   

  Teknik destek hizmeti var mı ?
  Kendi sunucunuzda barındırdığınız web siteleri için teknik destek 1 aydır. Tüm sorularınız, Destek Merkezi üzerinden yanıtlanmaktadır. Bizim com sunucularında barındırılan web siteleri için teknik destek 12 aydır. Teknik destek sistemi, takıldığınız soruların cevaplanması için kullanılır. Yeni özellik ekleme, yeni şablon oluşturma, veri girişi limitini aşan içerikler vb. ekstra işlemler ek ücrete tabidir ve iş başı ücretlendirme yapılmaktadır. Hazirwebsitem.net güvenlik veya sistemsel açığına sebep olacak eklenti ve güncellemeleri yapmama hakkına sahiptir. Kullanıcı adı ve şifreye sahip olduktan sonra tüm sorunluluk, alıcıya aittir.

   

   

  Sitem Google'da Çıkar Mı ? 
  Site kurmak ve sitenin google'da çıkması farklı şeylerdir. Sitenin başlık açıklama ve anahtar kelime ayarlarını yapmazsanız siteniz google'da çıkmayabilir. Sadece bu değil, alan adınız google tarafından banlanmışsa, yada google botlarına "sitemi indexleme" derseniz siteniz google da çıkmayacaktır. Ayrıca rekabet olan herhangi bir anahtar kelimeyi sadece site başlığına ve açıklamasına yazıp "sitem google da çıkmıyor"  demek bu işi hiç bilmediğinizi ve bir uzmandan, ajanstan bu konuda profesyonel destek almanız gerektiği gösterir. Web sitesi açarak google da çıkmak tabiki mümkün ancak, milyonlarca web sitesi arasında çıkmak için kesinlikle ekstra seo çalışması yapılmalıdır.  Hazirwebsitem.net  "şablonu satın alın, siteniz googleda istediğiniz kelimede çıksın" tarzında asla bir yaklaşımda bulunmaz. Seo profesyonel bir dijital pazarlama aracıdır. Uzmanlardan destek alabilirsiniz. 

   

   

  Şablonlar mobil uyumlu mu ? 
  Tabiki. Mobil cihaz kullanımının %70'lere geldiği günümüzde mobil uyumlu olmayan site zaten hiçbir işe yaramayacaktır. Mobil uyumlu olması sayesinde seoda da rakiplerinizden bir adım önce olmanızı sağlar. Mobilden gelen ziyaretçilerinize kolay bir kullanım sunar. Ayrıca şablonlarımızın yapısı mobil versiyona özel slaytlar veya içerikler oluşturabileceğiniz yapıdadır. 

   

   

  Whatsapp veya telefon üzerinden teknik destek var mı ?
  Hayır, whatsap veya telefon üzerinden destek verilmemektedir. Destek hizmeti sadece Destek Merkezi üzerinden online olarak verilmektedir. 

   

   

  Reklam danışmanlığı veriyor musunuz ?
  Evet, dijital pazarlama uzmanı tarafından bireysel veya kurumsal olarak reklam danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

   

   

  Fatura kesiyor musunuz ?
  Elbette, bireysel veya kurumsal tüm müşterilerimize fatura kesiyoruz. Satın alma gerçekleştikten sonra faturanızı 3-7 iş günü içinde e-fatura olarak mail adresinize gönderiyoruz.  E-fatura mükellefiyseniz kabul etmeniz yeterlidir. Vergi mükellefi değilseniz kayıtlı mail adresinize e-faturanız iletilmektedir. 

   

   

  İstanbul'dayız, sizi ziyaret edebilir miyiz ?
  Malesef, işin mutfağında aktif olarak çalışan kişiler olduğumuz için tüm hizmetler online olarak sunulmaktadır. İhtiyaç halinde İstanbul içi bayilerimizle grup veya birebir olarak kısa toplantılar yapabiliyoruz. 

   

   

  İstanbul dışındayız, nasıl görüşebilir, iş yapabiliriz ?
  Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden müşterilerimizle görüşmelerimizi telefon, whatsap ve e-posta ortamında yapıyoruz. Müşterilerimizin %99.9'luk kısmı ile birebir hiç görüşmedik. Birebir görüşme yapmadan iş yapamıyorsanız, bir internet sitesi kurup iş yapma potansiyeliniz zaten yoktur.

   

   

  Ödeme yöntemleri nelerdir ?
  Kredi kartınızla veya banka kartınızla online olarak yada havale eft ile ödeme yapabilirsiniz.Tüm kredi kartı ödemeleriniz PAYTR ödeme aracısı üzerinden gerçekleşmektedir ve %100 güvenlidir. Süreçler online olduğu için elden nakit ödeme kabul edilmemektedir. 

   

   

  Taksit imkanı var mı ?
  Evet, tüm ürünlerde anlaşmalı kredi kartlarına 12 taksim imkanı bulunmaktadır.

   

   

  Kendi hostingimi kullanacağım, indirim mümkün mü ?  
  Hayır, ilk yıl sizden hosting ücreti alınmaz. Hosting tarafımızda olduğu zaman süreçler daha hızlı tamamlanacağı için böyle bir opsiyon sunmaktayız. Ertesi yıllarda hosting yenileme ücretini ödeyerek devam edilebilmektedir. 

   

   

  Cpanel / Hosting bilgilerini paylaşıyor musunuz ?

  Evet, bizim sunucularında barındırılan wordpress sitelerin istenildiği durumlarda cpanel & hosting bilgileri paylaşıyoruz. Cpanel veya normal wordpress panel bilgisi verildikten sonra sitede oluşabilecek her türlü sorun ve yükümlülük alıcıya aittir. Bu konuda sorumluluk kabul edilmemektedir. Bu konuda oluşabilecek destek hizmetleri ücrete tabi olarak işlenebilmektedir. 

   

  Çerezler Hakkında Bilgilendirme
  Alışveriş deneyiminizi geliştirmek ve hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Hazirwebsitem.net'i kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.