Bayilik

Neden Bayi Olmalıyım ?

Aylık ek gelir kazanmak için siz de şimdi bayimiz olabilirsiniz. Sadece müşterilerinize web sitesi  satarak, aylık performansınıza bağlı  1000 - 5000 TL kazanabilirsiniz.

Artan web tasarım ihtiyaçlarına en hızlı ve ekonomik olarak hazır siteler ile çözüm bulabilirsiniz. Müşterilerinize hızlı ve ekonomik seçenekler sunabileceğiniz için hem müşteriniz, hem de siz memnun kalırsınız !

 

Kimler Bayi Olabilir ?

Web tasarım, internet , bilişim vb. sektörlerde tecrübeniz  olması ne güzel !  Bir web sitesini müşteriye satabiliyorsanız, bizim de bayimiz olabilirsiniz.

 

 

Bayi Olursam Ne Kazanırım Ki  ?

Ürün veya hizmete göre %20 - 30 arasında indirim kazanırsınız. Bizden 130 TL'ye satın aldığınız hazır web sitesini müşterilerinize  örneğin 500 TL ye  satarak 500-130 = 370 TL kar elde edebilirsiniz. Üstelik yazılım bilmenize gerek kalmadan ! Sattığınız site adedi arttıkça kazancınız kat kat artar ! 

Standart müşterilerimiz arasında öncelik sahibi olursunuz.

Ürün ve hizmetler konusunda sınırsız destek alabilirsiniz.

Ekstra yazılım geliştirme, modül talep etme durumunda öncelik sizin olacaktır.

Bayilere uygulanan kampanya ve indirimlerden yararlanırsınız.

 

 

Nasıl Bayi Olabilirim  ?

Bayimiz olmak için öncelikle Üye Kayıt  sayfasından bayi olarak üye olmalısınız !

İletişim sayfasındaki telefonlarımızdan bizimle iletişime geçerek bayilik hakkında detaylı bilgi edinebilir, bayimiz olabilirsiniz.

Bayilerimizin tek seferlik 500 TL hazır site kredisi yüklemesi  gerekmektedir. Yüklediği 500 TL kredi, hazır site aldıkça hesabınızdan düşecektir.  Dilediğiniz zaman 500 TL bakiyeyi kullanabilirsiniz.

 

Bayi hesabınızdan hazır sitelerin size özel indirimli fiyatlarını görebilir, hazır site siparişleri verebilirsiniz.