MENÜ
Sepetim

Seo Paketleri

 
PAKET 1
PAKET 2
PAKET 3
PAKET 4
PAKET 5
Özel PAKET
Ücret (Tek Seferlik)
100 TL
200 TL
350 TL
500 TL
750 TL
Özel
Başlık, Açıklama ve Anahtar Kelime Optimizasyonu
Search Console Kayıt
Hız, Başlık, Css Optimizasyonu
Tanıtım Yazısı
1 Adet
2 Adet
3 Adet
Opsiyonel
Kelime Bazlı Seo
Raporlama
E-Posta
E-Posta
E-Posta
E-Posta
E-Posta
Opsiyonel
Teslimat
1 GÜN
3 GÜN
7 GÜN
14 GÜN
30 GÜN
30 GÜN


Yukarıda belirtilen fiyatlara kdv dahil değildir.

Seo paketleri sitelerin doğru şekilde seo çalışması yapılması ve organik arama sonuçlarında görünürlüğünü arttırmak için yapılır. Herhangi bir sıra veya konum garantisi verilmemektedir. Dileyen müşterimiz anahtar kelimesini Destek Merkezi üzerinden ileterek kelime bazlı özel seo teklifi isteyebilir. Özel paket haricinde tüm paketlerde tek seferlik ücret ödenmektedir.  Paket 5'i satın alıp kullanan bir site için alt paketleri almasına yada aynı paketi 2.defa almasına gerek yoktur. 


Paket 1 içeriği nedir ?

Bu paket site içi başlık, açıklama ve anahtar kelime  optimizasyonun sağlandığı ve google search console kaydının yapıldığı pakettir. 
Web sitenizin başlık, açıklama ve anahtar kelime ayarları optimize edilerek google dizinlerine eklemesi sağlanır. 

Paket 2 içeriği nedir ?

Paket 1 içeriği birebir olarak bu pakette de var. Buna ek olarak sitenizin ana açılış sayfası optimizasyonu için resim, hız ve sayfa başlığı gibi ek optimizasyonlar yapılmaktadır.

Paket 3 içeriği nedir ?

Site içi optimizasyonların yapıldığı Paket 3'e ek olarak sitenizin içeriği ile ilgili hazırlanacak olan bir adet tanıtım yazısı yazılmasını ve yayınlatılmasını kapsar. Sitenizin sektörüne, içeriğine göre en uygun sitede bir adet tanıtım yazınız yayınlanır. Tanıtım yazısı site dışı seoyu desteklemek içindir. Sıra veya konum garantisi yoktur.

Paket 4 içeriği nedir ?

Paket 3'te yer alan bir adet tanıtım yazısı yazılması ve bir adet web sitesinde yayımlanması, paket 4'te 2 adettir. 4. Paket'te  2 tanıtım yazınız yazılır ve 2 farklı sitede yayınlanır.

Paket 5 içeriği nedir ?

Site içi seo çalışmalarını yapıldığı Paket 2 ve bunun yanında 3 farklı tanıtım yazısı yazımı ve 3 farklı sitede yayınlanmasını kapsamaktadır.SIKÇA SORULANLARSeo nedir ? 

Arama motorlarıyla web sitenizi uyumlu hale getirmek için yapılan tüm site içi ve site dışı çalışmalara, yani optimizasyona SEO denir. Seo’nun diğer adı arama motoru optimizasyonudur.


Neden seo yapılır ?

Google gibi arama motorları üzerinden yeni müşteriler kazanmak, bizi arayan var olan müşterilerimizin bize kolayca ulaşmasını sağlamak için seo yaparız. Seo’nun iki temel amacı vardır.

Ürün veya hizmetlerimizi daha fazla kişiye göstermek : Arama motorlarında daha üst konumlarda olduğumuzda ürün veya hizmetlerimizi daha fazla kişi görür. Dolayısıyla daha fazla kişi gördüğü için satın alma oranı da artar. Kısaca daha fazla kişiye ulaşarak, daha fazla ürün veya hizmet satışı yapabiliriz.

Marka ve Prestij : Belirli anahtar kelimelerde veya marka adınızda arama motorlarında üst sırada olmak markanız açısından prestij oluşturur. Arama motoru optimizasyonu sayesinde büyük aranma hacimli anahtar kelimelerde küçük bir firma sürekli üst konumlarda çıktığında 1-2 yıl gibi bir sürede markalaşma sürecine kolayca geçecektir. Seo ile sektöründe belirli bir konuma gelmesini hızlandıracaktır.


Site içi seo nedir ?

Web sitelerinin içerik, kodlama, tasarım vb. iç kısımlarıyla ilgili optimizasyonların yapıldığı daha çok yazılım ve kodlama tabanlı seo çalışmalarıdır. Eğer sıradan bir kullanıcıysanız içerik yazmak dışında site içi optimizasyon yapma şansınız yoktur. Sitenin teknik altyapısına hakim olmadan, kısmen hakim olsanız da google’ın bizden ne istediğini bilmeden site için seo yapmanız mümkün değildir. Site içi seo yaparken site başlığı, açıklaması, anahtar kelimeleri, genel kategori ve şema yapısı, açılış hızı, resim ve sayfa optimizasyonu, css ve js sıkıştırma işlemleri vb. birçok farklı teknik işlem yapılır.


Site dışı seo nedir ?

Dış kaynaklı web sitelerinde sitenize ait tanıtımların, yayınların ve link ağının kurulması site dışı seo çalışmalarını kapsar. Site için optimizasyon yapmadan kesinlikle site dışı seo’ya geçilmez.  Site dışı seo çalışması profesyonel bir link inşası gerektirir. Aksi durumda sitelerde kısa vadeli yükselmeler olsa da rekabetin olduğu sektörlerde uzun vadeli iş yapabilmeniz mümkün olmayacaktır.


Seo paketlerini satın aldığımda ilk sıralara gelecek miyim ?

Hazirwebsitem.net'in opsiyonel paket olarak sunduğu paket dışında herhangi bir pakette kelime bazlı seo hizmeti yoktur. Anahtar kelimenizin ne olduğu, aranma hacmi, rekabet ve rakipler gibi konuları bilmeden size özel teklif sunmamız mümkün değildir.  Anahtar kelime bazlı yükselmek istiyorsanız özel teklif iste bölümünden talepte bulunabilirsiniz. Bunun dışında satın alacağınız diğer paketlerde site içi optimizasyonlar sağlanarak site genel trafiğinde bir yükselme amaçlanır. Ancak sonuçlar anahtar kelimeye bağlı olduğu için sadece iç optimizasyon yaparak yükselme sağlanmayabilir.Çünkü rakipleriniz bundan daha fazlasını yapmıştır.  A firması yükseldim derken, b firması herhangi bir sonuç göremedim diyebilir. Burada söz konusu olan anahtar kelimeler ve rakiplerdir. Rakipleriniz ne kadar seo alanında aktifse, siz de onlardan bir tık önde olmalısınız. Aksi durumda hangi paketi alırsanız alın, rakiplerinizden fazla aktif seo çalışmaları yürütmedikçe onları geçemezsiniz.


Seo Paketleri Kimler İçin Uygun ?

Site içi ve site dışı seo’nun ne olduğunu ve nasıl yapıldığını bilmeyen, hazır paket web sitesi kullanan müşterilerimiz seo paketlerini tercih edebilir.  Birçok müşterimiz kendi marka adını yazınca bile google’da çıkmadığını belirtiyor. Bu tamamen başlık ve açıklama ayarlarının yani site için optimizasyonun yapılmadığı yada hatalı yapıldığından kaynaklanıyor. Siz de marka adınızda veya sitenizde google taraflı bir banlama söz konusu değilse, seo paketlerini satın alarak optimizasyon yaptırıp, marka adınızı üst sıralarda çıkabilirsiniz. Site içi çalışmaların yetersiz olduğu durumlarda, site dışı seo hizmetinin de olduğu paketleri tercih ederek daha güçlü çalışmalar yapabilirsiniz. Bunun dışında anahtar kelime bazlı yükselmek için anahtar kelimenizi ve web sitenizi ileterek özel teklif isteyebilirsiniz. Özel tekliflerde 24 saat içinde teknik araştırmalar tamamlanıp, dönüş yapılmaktadır.


Seo paketleri kimler için uygun değildir ?

Seo paketleri seoyu bildiğini zannedenler ve kendisinin yapabildiğini düşünenler için asla uygun değildir. Ayrıca daha önce sitesine defalarca farklı kişiler veya ajanslar tarafından seo yaptırılmış, çöp edilmiş siteler, google tarafından manuel spam veya daha farklı cezalar almış siteler için uygun değildir. Bu tarz bir siteye sahipseniz paket veya özel teklif istemeyiniz. Bu tarz sitelere bizim veya farklı bir seo ajansının çalışmasının bir faydası olmayacaktır. Böyle bir durum söz konusu ise yeni bir alan adı ve siteyle sıfırdan başlamanızı tavsiye ederiz.Seo'yu etkileyen kriterler nelerdir ?

Site içi optimizasyon, site dışı optimizasyon, yazılım, tasarım, kullanıcı deneyimi, site hızı, sunucu hızı, site içeriği, alan adı otoritesi, alan adı yaşı, backlink, marka bilinirliği, sosyal medya kullanımı, trafik vb. 200’ün üzerinde farklı kriter söz konusudur. Seo paketlerimiz ile bu işin başlangıcı olan site içi optimizasyonlar sağlanarak yükselme hedeflenir.


Sıra veya konum garantisi veriliyor mu ?

Hazirwebsitem.net “Sizi Google’da sizi ilk sıraya getireceğiz %100 garanti veriyoruz” tarzında asla acemice ve dolandırıcılık amacıyla bir yaklaşımda bulunmaz. Google’ın resmi sitesinde sıralamaların garanti edilemeyeceği net olarak belirtilmiştir. Google’ın bile garanti etmediği bir şeyi, Google kendi mülkü mülkü gibi davranıp, sıra garantisi verenler genellikle bu işi bilmeyenler veya dolandırıcılık için yapanlardır.  

Google’ın resmi açıklamasına linkten ulaşabilirsiniz. 

Kimse Google’da birinci sıra garantisi veremez. Sıralama garantisi veren, Google ile “özel ilişkisi” olduğunu ileri süren veya Google’a "öncelikli gönderim" hizmetinin tanıtımını yapan SEO’lara karşı dikkatli olun. Google için öncelikli gönderim diye bir şey yoktur. Aslında bir siteyi Google'a doğrudan göndermenin tek yolu URL Ekle sayfamızı kullanmak veya bir Site haritası göndermektir. Bunu hiç kimseye herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan kendiniz de yapabilirsiniz.Sıra veya konum garantisi yoksa neden seo ücreti ödüyoruz ?

Seo çalışmasında konum veya sıra garanti edilmez, hedeflenir. Tüm seo çalışmalarını tabiki ilk sıralarda ilk sayfalarda olmak için yaparız. Ancak söz konusu olan rekabet ve rakiplere göre sıralar ve konumlar değişir. Bu sıralar saniyelik olarak iletilen sorgularla yapıldığı için konuma, mobil veya web kullanımına göre farklılık gösterebilir. Hazirwebsitem.net seo paketlerinde ve özel tekliflerde her zaman yükselme garanti edilir. Google’ın garantisini vermediği sırayı Hazirwebsitem.net size ürün veya hizmet satmak için asla garanti etmez.  Size garanti verdiğini, bu işi çok iyi bildiğini söyleyen, kötü niyetli kişi veya ajanslara itibar etmeyiniz. Aksi durumda hem paranızdan hem zamanınızdan olursunuz ve sitenizin asla bir daha google da çıkmaması gibi geri dönüşü olmayan çok kötü bir senaryo ile karşı karşıya kalabilirsiniz.Özel teklif nasıl alabilirim ?

Hedef anahtar kelimenizi, sitenizi ileterek özel seo teklifi isteyebilirsiniz. Web siteniz, anahtar kelimeniz, markanız ve diğer teknik detaylar incelenerek 24 saat içinde tarafınıza fiyat ve süre olarak dönüş yapılmaktadır.Sonuç almak için kaç ay seo çalışması yapılmalı ?

Seo çalışmalarında yapılan optimizasyonlar ertesi gün google’a asla yansımaz. Seo anlık olarak gelir kazanacağınız bir reklam değil, ileriki zamanlara yaptığınız bir yatırımdır. Seo çalışmalarında yükselmeler 3 ay içinde kendisini gösterebilmekte olup sektöre veya anahtar kelimelere göre değişiklik göstermektedir. Hazirwebsitem.net başarı elde etmeniz için minimum 6 ay seo hizmeti almanızı tavsiye eder. En sağlıklısı aylık düzenli olarak çalışmaktır. Rakipleriniz eğer sürekli bu işe bütçe ve emek harcıyor, siz 6 ay çalışıp bırakıp aynı yerde kalacağınızı düşünüyorsanız ve bu zihin yapısına sahipseniz paket veya özel teklif almamalısınız. 

Seo yarışını daha net anlayabilmek için bir koşu yarışmasına benzetebiliriz. Rakiplerinizle birlikte koşarken zaman zaman performasınız artar 1. durumda olabilirsiniz, ancak yorulup tempoyu düşürdüğünüzde veya sizden daha kondüsyonlu bir rakibiniz söz konusu olduğunda 2. veya daha alt sıralara düşebilirsiniz. 3-6 ay çalışma yapıp ilk sıralarda yer almak cılız rakipler karşısında siz güçlüyseniz tabiki mümkün. Ancak söz konusu rakipleriniz profesyonel birer maraton koşucuysa 1.sırada olsanız bile sürekli koşmanız gerekir. Çünkü durursanız yada tempo düşerse en yakın rakip sizi geçer.  Seo yarışının bir bitiş çizgisi yoktur ve rakiplerinizden bir adım önde olmak için sürekli onlardan fazla koşmanız gerekir. Bu sebeple profesyonel kurumsal şirketler, tıpkı bir muhasebeci, satış görevlisi çalıştırır gibi seo uzmanı istihdam ederler yada bu hizmeti ajans veya kişilerden alırlar.  Tek seferlik veya dönemsel çalışmalar tabiki işinize yarayabilir ancak daha aktif bir rakibiniz söz konusu yetersiz geldiği için arka planda kalmanıza sebep olacaktır.Çerezler Hakkında Bilgilendirme
Alışveriş deneyiminizi geliştirmek ve hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Hazirwebsitem.net'i kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.