Hazır Web Sitesi Hizmeti

Hazirwebsitem.net ekibi olarak ,   2009 yılından bu yana web tasarım alanında edindiğimiz tecrübeler, müşteri talepleri ve ihtiyaçlar doğrultusunda sektöre özel web siteleri hazırladık. Bu paketlerin oluşma süresi yaklaşık 3-4 yılı kapsamakta olup, tamamen müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir.

 


İnternet sitesi günümüzde halen en önemli ve en ekonomik tanıtım aracı olduğu için tüm müşterilerimize, arkadaşlarımıza, yaptığı iş ile ilgili bir web sitesinin olmasını tavsiye ediyoruz.


Şöyle ki ;  bir web sitesine sadece firma bilgilerinizi, iletişim seçeneklerini ekleyerek, yeri müşteriler kazanabilirsiniz. Kartvizitinizi verdiğiniz bir kişi, sizin kartvizitinizi kaybettiğinde bir daha size ulaşamayabilir. Normal bir hazır web sitesi ile arama motorları üzerinden kişiler size yıllar sonra bile ulaşabilir.


Google'da saniyede 150.000 adet sorgulama yapılıyor.Saniyede 150.000 kişi birşeyler arıyor. Eğer siz de internette bilinir, bulunur olmak istiyorsanız mutlaka bir web sitesi açmalısınız ! Rakipleriniz bu sektörde ilerlemeden, internette bir yer sahibi olmak, belirli bir prestij kazanmak  çok çok önemlidir.

 Sitemizde yer alan hazır web sitesi paketlerimizi inceleyip, size en uygun tasarımı seçebilir, online olarak sipariş verebilirsiniz. Hazır web sitesi alanında güçlü ve deneyimli ekibimizi arkanıza alarak, rakiplerinize karşı daha sağlam bir duruş sergileyebilirsiniz ! 

 

Hazirwebsitem.net Ekibi

 


Dilediğiniz Paketi Seçin

Onlarca farklı tasarım ve renk arasından size en uygun olanı seçin.

Siparişinizi Oluşturun

Beğendiğiniz tasarımı sepete atarak, online sipariş oluşturun. 

Web Siteniz Kurulsun

Sipariş ve yönlendirmeden sonra siteniz 24 saat içinde aktif olsun.

Kullanmaya Başlayın

Türkçe yönetici paneli ile istediğiniz yerden sitenizi kolayca yönetin.