Yazılım Bilgisi Olmadan Web Sitesi Kurulur Mu ?

Yazar Destek 21/04/2018 23:05 0 Yorumlar Güncel,

Web sitesi açmak isteyen herkesin aklından geçen sorulardan birisi de "yazılım bilgim olmadan web sitesi kurabilir miyim?" dir. Bu sorunun cevabını şuan "tabiki" diye vermek mümkün.  Bundan yaklaşık 10 sene önce, yazılım teknolojileri gelişmemişken bir web sitesi kurmak gerçekten zor bir işti.

 

Yazılım sektörünün günden güne gelişmesi, yeni yazılım dillerinin ortaya çıkması web sitesi kurma işlerini hızlandırdı. Joomla, Wordpress vb. hazır cms dediğimiz içerik yönetim sistemleri ile milyonlarca kişi web siteleri oluşturabiliyor. Ancak bunları yönetmek bile başlı başına bir iş. Yazılım bilmeden yönetilebilse de, çok karışık sistemler olduğu aşikardır.

Biz hazirwebsitem.net olarak özellikle Türk müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak, sektöre yönelik basit ve kullanışlı web sitelerini bu sebeple hazırlıyoruz. Kullanışlı, basit ve profesyonel.

 

Ne iş yaparsanız yapın, bir web sitesi yapmak istediğinizde bu işin de belli başlı bir standardı olduğunu görürsünüz. Mesela bir web sitesini oluştururken, siteyi üst, orta ve alt kısım olarak tasarlarız. Slaytların, bannerların, menülerin hatta ve hatta başlıkların olması gereken bir standardı vardır. İşte bu standartlardan ne kadar haberiniz var, bilginiz varsa o ise kadar iyi kullanıcı deneyimine sahip web sitesi oluşturabilirsiniz.

 

Web sitesi için kullanıcı deneyimi demek, siteye giren kullanıcıların istedikleri bilgiye kolayca ulaşabilmesi, karmaşıklığa sebep olacak bileşenlerin kullanılmaması ve ziyaretçilere hoş bir deneyim sunmaktır.

 

Sektöre özel hazır web sitesi paketlerimizi 9 yıldır edindiğimiz kullanıcı deneyimi tecrübemizi de katarak hazırlıyoruz. Bu sebeple sektörünüze özel ihtiyaçlardan haberdar olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Eğer hiçbir yazılım bilgim yok, bir web sitesi bile kuramıyorum diyorsanız, hazır siteler sayfasından beğendiğiniz web sitesini seçme zamanınız gelmiş demektir.

Bir Yorum Yaz