Web Sitesi Maliyeti Nedir ?

Yazar Destek 13/10/2017 20:37 0 Yorumlar Güncel,

Bir web sitesi açmaya karar  verdiniz ve "web sitesi maliyeti ne kadar" diye mi düşünüyorsunuz ? Bu yazımızda gerekli tüm aşamaları ve maliyetleri sizinle paylaşıyoruz.

 

Öncelikler bir web sitesi açmaya karar vermeniz, işinizi büyütmek istediğiniz anlamına geliyor. Günümüzde internet siteleri artık firmanın internetteki dükkanı, mağazası niteliğinde firmaya, kişiyi veya kurumu temsil ediyor.  Eğer hala bir site açmadan işlerinizi büyütmeye çalışıyorsanız, boşa kürek çekiyor olabilirsiniz.

 

web sitesi açma maliyeti

 

Web Sitesi Açma Maliyeti Nedir ? Ne Kadar Tutar ?  

 

Bir web sitesi açma maliyeti hazirwebsitem.net'te 150 TL'den başlıyor. Örneğin  bir üretim firmasısınız. Herhangi bir ürün üretimi yapyıorsunuz. Sizin üretici olduğunuzu çevrenizdeki kişilerden başkaları bilmeyebilir. Bir internet sitesi açarak, firma ve diğer bilgilerinizi girdiğinizde, insanlar web sitesi üstünden size kolayca ulaşabilir. Bu sayede siz daha çok müşteri kazanmış, müşterileriniz de istedikleri üreticiye ulaşmış olur.

 

Daha önceki  yıllarda, web teknolojileri bu kadar gelişmediğinden web sitesi açma maliyetleri oldukça yüksekti. Ancak şuan 150 TL'ye bir web sitesi açıp, işinizi tanıtmak, firma bilgilerinizi girmek sadece 1 gününüzü alıyor. Bir gün içerisinde hazır site aktif oluyor, tanıtıma, pazarlamaya hazır oluyor.  Firmalar bu sayede hem zamandan, hem de paradan tasarruf ediyor.

 

Her sektöre uygun hazır siteler arasından şimdi siz de kendinize en uygun tasarım ve renkteki web sitesini seçebilir,  24 saat içerisinde web sitesine sahip olabilirsiniz. Üstelik 5 yıl sabit fiyat garantisiyle.  Kolay kullanılır, Türkçe yönetim paneli sayesinde sitenizi istediğiniz yerden yönetebilir, resim, yazı ve diğer içerikleri güncelleyebilirsiniz.

 

Etiketler : web sitesi maliyeti nedir, web sitesi açma maliyeti, web sitesi maliyeti ne kadar

Bir Yorum Yaz