Web Site Kurmak İçin Gerekenler

Yazar Destek 21/05/2018 20:05 0 Yorumlar Nedir ?,

Bu yazımızda web tasarım, kodlama bilgisi olmayan birinin  web site kurmak için gerekenler ve  nasıl bir yol haritası izlemesi gerektiğini yazdık.

 

Öncelikle herşey bir hayal ile başlar. Var olan işinizi internete taşımayı, potansiyel müşterilerinize daha kolay ve hızlı  erişebilmeyi hayal edersiniz ve başlarsınız. Yada hiç var olmayan bir işi, projeyi hayal ederek, bir web sitesi ile daha erişilebilir ve anlaşılır hala getirebilirsiniz.

 

Hemen bir örnekle zihnimizde pekiştirelim. Bir halı yıkama firması olduğumuzu düşünelim. Sezonluk iş artış ve azalışları, rakiplerin kullandığı yeni teknolojiler ve sistemler sizi zor duruma sokabilir. Her sektörde zaman zaman farklı sorunlar oluşur. Eğer işinizi hala internete taşımadıysanız, müşterileriniz sizi online ortamda bulamıyorsa, benzer başka firmalara kayma olasılığı oldukça fazladır. Bu kayıpları yaşamamak ve daha iyi bir müşteri deneyimi yaşamak için bir web sitesi açmayı hayal edersiniz ve bunun gerçekleşmesi için aramalara, çalışmalara koyulursunuz.

 

 

Bir web site kurmak için maddeler halinde sıralayacak olursak şunlar gereklidir ;

  • 1 adet doman (alan adı, yani site adresi)
  • 1 adet hosting (web site dosyalarının barınacağı sunucu alanları)
  • Web sitesi yazılımı (Bu kısım bizim işimiz)

 

Site kurmaya karar verdikten sonra size gerekenler tam da bunlardır. Bir domain, yani site adresi, bir hosting, yani web site dosyaların barındıralacağı bilgisayar ortamlarıdır.

 

Biz sektöre özel birbirinden farklı tasarım ve altyapıda web site ihtiyaçlarına sektörel çözümler üreterek, aslında web sitesi yazılımı ihtiyacınızı çözmüş oluyoruz. Hatta işin en güzel kısmı hazirwebsitem.net web sitesi şablonlarında hosting bedava !  Tüm bunlara 150 TL gibi çok ekonomik fiyatlara sahip olabiliyorsunuz.

 

 

Web Sitesi Kurmak İçin Yazılımcı Olmanıza Gerek Yok

Gelişen teknoloji ve altyapılarımız sayesinde Türkçe yönetim paneline sahip hazır web sitesi şablonları ile siz de işini tanıtan web siteleri oluşturabilirsiniz. Yönetim panellerinin Türkçe olması, ekleme, düzenleme ve silme işlemlerinizi  7 gün 24 saat başka bir kişiye ihtiyaç duymadan yapabilmeniz size büyük keyif verecek.

 

Artık kodlama bilmeden,yazılım bilmeden web sitesi açabilir, web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz. Hatta, web sitesi satışı yaparak ek gelir bile sağlayabilirsiniz.

 

Web Sitesi Kurmak Bizimle Çok Kolay

Yapmanız gereken tek şey şablonlar arasından işinize en uygun, gözüne hitap eden tasarımı seçmek ve sipariş vermek. Biz web sitenizin yazılımını, hostingini ve isterseniz domain işlemlerinizi sizin yerinize sağlıyoruz. 

24 saat içinde aktif olan, Türkçe yönetim panelli web sitesini kullanmanın keyfi de size kalıyor. 

 

 

Etiketler : web sitesi kurmak, web sitesi kurmak için gerekenler

Bir Yorum Yaz