Ucuz Web Sitesi Kurmak

Yazar Destek 12/08/2017 08:52 0 Yorumlar Güncel,

Ucuz web sitesi kurmak istiyorsunuz ve ucuz olmasına dikkat ediyorsunuz. Bütçeniz sınırlı ve bu işe ilk başta fazla bütçe ayıramıyorsunuz. Sakin olun, hazirwebsitem.net’te tam da size göre hazır web siteleri hazırladık.

 

Ucuza İnternet Sitesi Nasıl Kurulur ?

Web sitesini ucuza kurmak istiyorsanız, hazır web siteleri tercih etmelisiniz. Hazirwebsitem.net ekibi tarafından her sektöre uygun hazır site sürekli hazırlanmakta. Bu siteler ile web sitelerinizi açabilir, var olan eski sitelerinizi yenileyebilirsiniz.

Ücretler gerçekten ucuz. 150 TL gibi çok ucuz fiyatlarla bir web sitesi sahip olmak mümkün.

 

Peki Ucuz Web Sitelerinin Özellikleri Nedir ?

Hazirwebsitem.net’teki web sitelerinin ucuz olmasının tek sebebi birden fazla müşterimiz için hazırlıyor olmamızdır. Bu web sitelerimizi normalde bir kişi için hazırlamış olsak, minimum 10 kat daha fazla bir maliyet çıkmakta.

Ayrıca sektörde edindiğimiz müşteri taleplerine göre web sitelerini hazırladık. Yani bir mobilya sitesinde ürünlerin ve hizmetlerin nasıl olması gerektiğini, inşaat sektöründe projelerin nasıl sergilenmesi gerektiğini kullanıcı deneyimimizle tecrübe ederek hazırladık.

 

Ucuz Web Sitelerinin Özellikleri Basit Mi ?

Elbette hayır. Ucuz web sitesinin yukarıda neden ucuz olduğunu belirtmiştik. Birden fazla müşterimiz için hazır web sitesi hazırlayıp bu fiyatları ucuza çekebilmiştik. Özelliklerde ise olması gerektiği gibi hatta rakiplerimize göre çok daha fazla. 

Mesela mobil uyumlu olmayan hiçbir hazır web sitesi satışı yapmıyoruz. Google gibi arama motorları artık sitelerin kalitesini ölçerken mobil uyumlu olup olmadıklarına da bakıyor. Biz, müşterilerimizin internette daha kolay bulunabilir olması için bu kriterlere dikkat ediyoruz.

 

Ucuz Web Sitesi Nasıl Satın Alabilirim ?

Bu çok çok basit. Hazirwebsitem.net’te sektörünüze özel, beğendiğiniz bir web sitesini online sipariş vererek, 24 saat içinde web sitesi sahibi olabilirsiniz. 

Bir Yorum Yaz