Süreç Nasıl İlerliyor ?

1- Hazirwebsitem.net'te işinize en uygun, beğendiğiniz tasarımı belirleyin.

2- Alan adınız varsa; var olan alan adınızı yönlendirebilir, sipariş sonrasında size iletilecek hazirwebsitem.net dns adreslerine yönlendirme yaparak kullanabilirsiniz.

Alan adınız yoksa ; hazirwebsitem.net üzerinden müsait olan .com .net veya .org uzantılarına sahip alan adını  ücretini ödeyerek satın alabilirsiniz. 

3- İstediğiniz şablonu alan adı seçeneğini de belirterek online sipariş verin. 

4- Alan adı yönetimi sizdeyse, sipariş sonrası size gönderilen dns adreslerine domaini yönlendiriniz. Alan adınızı hazirwebsitem.net'ten aldıysanız bir işlem yapmanıza gerek yoktur. 

5-  Sipariş ve dns yönlendirme sonrasında (alan adı kendisinde olan müşteriler için) 24 saat içinde siteniz kurularak kullanıcı adı ve şifre bilgisi mail ve sms olarak iletilmektedir.

6- Size iletilen bilgilerle yönetim paneli üzerinden ekleme-silme-güncelleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 


Sipariş Vermeden Önce Bilinmesi Gerekenler ; 

  • Alan adı yani domain alımlarında harf, karakter eksikliği vb. durumlarda tescil işlemi iptal edilemeyeceği için iade veya düzeltme işlemi yapılamamaktadır. 
  • Satın alınan şablon kurulum yapıldıktan sonra, ilgili alan adı için lisanslandığı için şablon değişimi-iptali veya alan adı değişimi yapılamamaktadır. Yazılımsal bir ürün olduğu, kurulduktan sonra kullanımı ortaya çıktığı için iade veya değişimi mümkün değildir. 
  • Destek hizmeti güvenlik ve politikalar sebebiyle sadece online olarak destek merkezi üzerinden verilmektedir. Whatsap veya telefon üzerinden destek hizmeti yoktur. Tüm talepler 24 saat içinde yanıtlanmakta olup işlem yapılacaksa halihazırdaki işlem sırasına göre çözümlenmektedir. 
  • Mail açma-silme vb. taleplerinizi destek merkezi üzerinden teknik ekip sağlamaktadır. 3. parti yazılımlar olan outlook, telefona mail kurulumu gibi konularda tarafımızla alakalı olmadığı ve erişim  söz konusu olmadığı için destek verilmemektedir. Size iletilecek webmail ve smtp bilgileriyle tüm cihazlarda mail kurulumu yapılabilmektedir. 
  • Renk seçeneği olmayan şablonlarda  veya firmaya uygun renk koduna göre işlem yapılması gereken durumlarda renk güncelleme işlemleri ücreti olarak yapılmaktadır.  https://www.hazirwebsitem.net/renk-degisimi üzerinden renk güncelleme için ödeme yapabilirsiniz.
  • Yenileme ile ilgili fiyatların ve detayların tümü ilgili şablonun "Neler Dahil" bölümünde yazmaktadır.  Yenileme dönemi geldiğinde mail ve sms olarak bildirim yapılır. Yenileme yapıldığında süre uzatılır. Yenilenmediği durumlarda otomatik olarak site askıya alınır ve 7 gün içinde yenilenmezse sunucudan tamamen silinir.  
  • Hazirwebsitem.net'te sunulan hazır site paketlerinde herhangi bir ftp, cpanel, kaynak yazılım dosyası paylaşımı veya farklı bir sunucuya yazılım kurulumu yapılmamaktadır. Yazılımları yıllık olarak kiralar ve kullanırsınız. Açık kaynak kodlu şekilde bir kullanım söz konusu değildir. 
  • Sitelerle ilgili güncellemeleri müşterilerimiz yönetim paneli üzerinden kendisi yapmaktadır. Tarafımızca veri - içerik girişi talep ediliyorsa, içerik sayısına bağlı olarak ücretli olarak yapılabilmektedir.
  • Hazirwebsitem.net'te sunulan standart paketlerde 150 MB hosting alanı bulunmaktadır. Bu alan dahilinde mail kullanabilir, resim-içerik yükleme yapabilirsiniz. Ek alana ihtiyacınız varsa https://www.hazirwebsitem.net/hosting-paketleri sayfasından ek paketlere göz atabilirsiniz.