Web Siteni Yenile, SSL Sertifikası Hediye!

30 Temmuz - 9 Ağustos tarihleri arasında https://www.hazirwebsitem.net/web-sitesi-yenileme  sayfası üzerinden  yapacağınız tüm web site yenilemelerinde (70 TL + KDV  değerinde), 1 Yıl SSL sertifikası hediye ediyoruz.  Hemen yenileme sayfası üzerinden web site sürenizi yenilerek, ücretsiz ssl sertifikası kampanyasından yararlanın. Yakın zamanda yenileme yaptıysanız, +1 yıl daha sürenizi uzatarak ssl sertifikası kazanabilirsiniz. 
Üstelik birden fazla siteniz varsa,  diğer siteler için de yenileme yaparak 1 yıl ücretsiz ssl sertifikası kazanabilirsiniz.  Her siteniz için yenileme sayfasından yenileme yaparak sepete ekleyebilir, toplu olarak ödeme yapabilirsiniz.


Kampanyaya Nasıl Katılabilirim ? 

https://www.hazirwebsitem.net/web-sitesi-yenileme  sayfası üzerinden site adınızı, alan adı durumunu seçiniz. Hemen alt kısımda bulunan "Siteme Hediye SSL Sertifikası Kurulmasını İstiyorum"  seçeneğini işaretleyerek ssl kampanyasından yararlanabilirsiniz. 1 yıl yenileme yaptığınızda kalan sürenize ek 365 gün süre eklenmektedir. Örneğin yenileme tarihiniz 01.09.2020 ise kampanyadan faydalanarak bu süreyi 01.09.2021 tarihine kadar uzatabilirsiniz.  SSL sertifikası süresi 365 gün olarak hesaplanmaktadır. 

Siparişiniz işleme alındıktan ve ssl kurulduktan sonra tarafınıza mail ve sms olarak bilgi verilecektir.   


YENİLEME YAPMAK İÇİN TIKLAYIN
Kampanya ve Katılım Şartları

  • SSL hediye kampanyası 30 Temmuz - 9 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir. 
  • Yakın zamanlarda yenileme yapmış müşteriler, tekrar yenileme yaparak +1 Yıl hizmet süresini uzatabilir. SSL hizmeti varsa, ssl hizmeti +1 yıl olarak uzatılacaktır. SSL hizmeti yoksa, ssl hizmeti +1 yıl uzatılmaktadır. 
  • SSL sertifikası hazirwebsitem.net tarafından sağlanan sunuculara yüklenir. Key bilgileri paylaşılmaz. Farklı bir sunucuda kullanılamaz. Ssl sertifikası farklı bir alan adı için kullanılamaz. 
  • Yenileme yaptıktan sonra destek talebi açarak sitenize ssl sertifikası yüklenmesini talep edebilirsiniz. Talepler üzerine ssl kurulumu yapılmaktadır. Ya da yenileme sayfasında ssl kampanyası seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. 
  • Tüm siteleriniz için yenileme yapabilirsiniz. 
  •  Hazirwebsitem.net kampanya koşullarını haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.