Şirket Maili Açmak

Yazar Destek 20/08/2017 18:20 2 Yorumlar Nedir ?,

Firmalar, şirketler hazirwebsitem.net'ten aldığı web sitelerinde şirket maili açma istediklerinde aşağıdaki işlemleri uygular.

Kendisine ait olan web sitesi için  örneğin ;  ahmet@siteadresi.com şeklinde şirket maili açmak istediğini  destek paneli üzerinden ekibimize bildirir. Gerekli işlemleri yapan ekibimiz 24 saati içinde ilgili şirket mailini açarak, müşterilerimizin şirket uzantılı mail adreslerini kullanmasını sağlar.

 

şirket maili açmak

 

Şirket maili açmak için web sitesi gerekli midir ?

Evet, şirket uzantılı mail adresi alabilmek için  bir alan adınız yani domaininiz olmalıdır. (domain nedir derseniz, linkteki yazıdan okuyabilirsiniz) Sadece domain almak yetmiyor, bu domaini bir sunucuya yönlendirerek hosting hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Hosting paneli üzerinden şirket maili açmak mümkündür. Bu size karışık gelebilir. Bu yüzden hazirwebsitem.net ekibi olarak, aldığınız hazır web sitesi paketleriyle uyumlu mail hesapları açmanız için yardımcı oluyoruz.

 

Şirket maili açmak ücretli midir ?

Evet, bir şirket maili almak için örneğin bilgi @ hazirwebsitem.net  aktif bir web sitniz olmalıdır. Boş bir web sitesi üzerinden de mail hesabı kullanırsınız ancak bu, boş dükkanda müşteri gelsin diye beklemek gibi bir şey olur :)   

Hazır web sitesi paketlerimizden sizin sektörünüze en uygun renk ve tasarımdaki siteyi seçerek sitenizi hemen oluşturabilir, şirket maili açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Şirket mailinde sınır var mı ?

Hosting hizmetine bağlı olarak bu sınır değişmektedir. (hosting nedir, diyenler linke tıklayıp öğrenebilir)  Yani limitlere bağlı olarak şirket uzantılı 5,10,25 farklı mail hesabına kadar, şirket uzantılı mail kullanabilir.

 

 

Etiketler : şirket maili açmak, şirket uzantılı mail açmak, şirket mail hesabı oluşturmak

 

 

2 Yorumlar

Bilgeis:
15/01/2020 14:20, 02:20:01 PM, facebook
Cevapla

Şırket maılı açmak ıstıyorum

ali keskin:
17/01/2020 12:22, 12:22:01 PM, www.hisarpazarlama.com
Cevapla

mail adresi alabilirmiyim

Bir Yorum Yaz