Seo Hizmeti Alırken Neler Gereklidir ?

Yazar Destek 24/09/2017 12:54 0 Yorumlar Seo,

Bir seo hizmeti almak istiyorsunuz, ancak karşı tarafa neler vereceğinizi, yada onların neler talep edeceğini bilmiyorsanız, bu yazımız tam da size göre.

 

Biz seo hizmeti verdiğimiz müşterilerimizden ilk başta Google Webmaster Tools' yetkisi istiyoruz. Eğer çalışma yapılacak olan web sitesi, google webmaster tools'a eklenmemiş ise, biz ekliyoruz.  Aynı şekilde google analitik için de ilgili entegrasyonu sağladıktan sonra, analizlerimize başlıyoruz.

 

 

seo için neler gerekliGoogle ile sitemizi  entegre ettikten sonra, müşterilerimizden sitelerine ait hedef anahtar kelime veya kelimeler talep ediyoruz.  Daha sonra ilgili kelime rekabet analizleri yapıp dönüş yapıyoruz.  Varsa sektördeki rakipler hakkında firma ve web sitesi bilgisi de talep edebiliyoruz.

 

 

Eğer bir üretici, disbiritor vb. ilk elden ticaret yapan  işletmeyseniz, rekabet gücünüz internet ortamında da artıyor. Tıpkı toptan ürün satan firma ile, perakende satan bir firma rekabet edemeyeceği gibi, internet ortamında da bu böyle.

 

 

Arama motoru optimasyonu, yani seo hizmeti için siz de seo teklifi isteyebilir, 10 yıldır sektörün içinde olan alaylı ve mektepli profesyonel ekibimizle tanışabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz