Satış & Hizmet Sözleşmesi

MADDE 1- TARAFLAR

1.1. SATICIYA AİT BİLGİLER

Adı / Ünvanı : Hazirwebsitem.net 

Adresi:  İkitelli O.S.B Ziya Gökalp Mah. Giyim Zaanatkarları Sitesi 4.Ada B Blok Kat : 4 No: 409 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL

Telefon: 0531 914 21 52

Email : bilgi@hazirwebsitem.net


1.2. ALICIYA İLİŞKİN BİLGİLER
www.hazirwebsitem.net sitesine üye olurken kullanılan ad/soyad, adres ve iletişimbilgileri esas alınır.

Adı Soyadı / Ünvanı

:

.............

Adresi

:

.............

Telefon

:

.............

E-posta

:

.............

MADDE 2 - KONU

İşbusözleşmenin konusu, ALICI’nın SATICI’yaait http://www.hazirwebsitem.net internet sitesinden elektronik ortamdasiparişini ( eticaret )yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış ücreti belirtilenürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin KorunmasıHakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğincetarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

Alıcı,satıcının isim, unvan, açık adres, telefon ve diğer erişim bilgileri , satışakonu malın temel nitelikleri, vergiler dahil olmak üzere satış fiyatı , ödemesekli, teslimat koşulları ve masrafları vs. satışa konu mal ile ilgili tüm önbilgiler ve “cayma” hakkının kullanılması ve bu hakkın nasıl kullanılacağı ,şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar vs. konusunda açık ,anlaşılır ve internet ortamına ( eticaret sitesinde ) uygun şekilde satıcıtarafından bilgilendirildiğini , bu ön bilgileri elektronik ortamda teyitettiğini ve sonrasında mal sipariş verdiğini is bu sözleşme hükümlerince kabulve beyan eder.

http://www.hazirwebsitem.net sitesinde yer alan ön bilgilendirme ve alıcı tarafından verilen sipariş üzerinedüzenlenen fatura iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.

MADDE-3  MAL/HİZMETİN ÖZELLİKLERİ VE TESLİMATI

3.1 Ürünlere Ait Bilgiler

İşbusözleşmenin konusu, SATICI'nın, ALICI'ya satışını yaptığı, aşağıda niteliklerive satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri UygulamaEsas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak veyükümlülüklerinin kapsamaktadır.

Ürünün Adı

:

.............

Kodlama Dili

:

.............

Ürünün Miktarı/Adedi

:

.............

Ürünün Fiyatı

:

.............

Ürünün Vergisi

:

.............

Ürünün Özellikleri

:

.............


3.2 Teslimat Şekli

www.hazirwebsitem.net sitesinde satılan ürünler Elektronik Ortamda Kullanılan / Medya Dosyası veYazılım Programlama Dosyalarıdır. Teslimat şekli ALICI nın, ürünün bedeliniödedikten sonra sipariş sayfasında belirttiği mail adresine ve telefon numarasına site kullanıcı adı ve şifre  (admin panel bilgisi) gönderilmektedir. Maillerin spama düşmesi, sms'in ulaşmaması gibi teknik sorunlar hazirwebsitem.net sorumluluğunda değildir.

MADDE 4 - GENEL HÜKÜMLER

4.1 - ALICI, Madde3'te belirtilen sözleşme konusu ürün veya ürünlerin temel nitelikleri, satışfiyatı ve ödeme sekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgisahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

4.2- Sözleşme konusu ürün, ALICI'danbaşka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kurulusunteslimatı kabul etmemesinden  www.hazirwebsitem.net sorumlu tutulamaz.

4.4 – Hazirwebsitem.net, sözleşme konusu ürünün örnek demoda görüldüğü şekliyle, teslim edilmesinden sorumludur.

4.5 - Sözleşmekonusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının Hazirwebsitem.net'e ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI'nin tercih ettiği ödeme sekliile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya bankakayıtlarında iptal edilir ise, Hazirwebsitem.net ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuşkabul edilir.

4.7- İşbu sözleşme,ALICI tarafından üye olma işlemi sırasında onaylandığı andan itibaren sonrageçerlilik kazanır.

MADDE 5 - CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşmekonusu ürünün kendisine veya gösterdiği domaine kurulumundan sonra cayma,domain değiştirme hakkına sahip değildir. Ürünlerimiz domaine lisanlıdır,herhangi bir lisans takip sistemi yoktur, lisans silme işlemi yapılamamaktadır.Bu nedenle sipariş verdiğiniz Web Tasarım Paketini teslim aldığınızdan itibarenürün kullanımı ortaya çıkmaktadır.  Bu nedenle Web Tasarım Paketinindomaine kurulduğu ya da, mail ile müşteriye gönderildikten sonra iade, iptal,cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak müşteri, Web Tasarım Paketinin kurulumunudomain adresine yapılmamış ise, kurulum almayan müşteriler için de mail ilegönderilmemiş ise domain değiştirme, cayma, iade hakkı ortaya çıkmaktadır.

Ayrıca,tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklikya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen Web Tasarım Paketleride detüketici cayma hakkini kullanamaz.

 İşbusözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değerekadar Tüketici Hakem Heyetleri ile hazirwebsitem.net'in  yerleşim yerindekiTüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Siparişinsonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.