İnşaat Web Sitesi Nasıl Olmalı ?

Yazar Destek 20/11/2017 00:30 0 Yorumlar Nedir ?,Güncel,

İnşaat sektörüyle faaliyet gösteren bir firma olduğunuzu düşünelim. Her sektörün belirli ihtiyaçları olduğu gibi inşaat sektörünün de web sitelerinde ihtiyaç duyduğu bazı alt sayfalar vardır.

 

Daha net örneklerle açıklarsak, bir hazır inşaat sitesi içinde olması gereken en önemli sayfalardan birisi projelerimiz sayfasıdır.  Firma daha önce hangi projeleri yaptı, şuan hangi proejeleri yapıyor ve gelecekte hangi projeler için çalışmalar yürütüyorsa, bunların tümünü web sitesine eklemeli.

 

 

Siz kendi sektörünüzde tanınıyor, çok kapsamlı büyük işler yapıyor olabilirsiniz, ancak dışardan yani sizi internet ortamından tanıyan, ulaşan kişiler hakkınızda herhangi bir bilgi sahibi değildir. Basit bir projelerimiz sayfası ekleyerek insanlara daha önce hangi işlere imza attığınızı gösterebilirsiniz.

 

Bu müşterinin gözünde sizin açınızdan hem güven sağlayacaktır, hem de müşterileriniz neler yapabilecekleriniz konusunda bilgi sahibi olacaktır.  Hazirwebsitem.net’teki hazır inşaat siteleri ile siz de projelerinizi kategoriler halinde ekleyebilir, başlayan, biten, devam eden olarak gruplandırabilirsiniz.  Çoklu proje resimlerini ekleyebilir, internet üzerinden herkese ücretsiz reklam yapabilirsiniz.

 

Bir diğer olması gereken önemli sayfa da takibi iletişim bölümüdür. Ziyaretçilerinizin size rahatça ulaşabilmesi için adres ve telefon bilgilerinizi düzgün ve anlaşır bir biçimde yazdığınızdan emin olmalısınız.

Hakkmızda, misyon ve vizyon gibi kurumsal sayfalar da müşterinin gözünde nasıl bir izlenim bırakacağınıza etki eden faktörler arasındadır.

Bunların genelinin ele alındığı bir web sitesinde neler olmalı yazımızda daha fazla detay bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz