Hazır Web Sitesi Nasıl Kurulur ?

Yazar Destek 25/03/2018 19:59 0 Yorumlar Nedir ?,Güncel,

İşletmenizi, firmanızı veya kişisel web sitenizi kurmak istiyorsunuz ancak nasıl bir yol haritası izleyeceğinizi bilmiyor musunuz ? Hadi gelin, işinizi internete taşıyacak ve büyütecek bir hazır web sitesi nasıl kurulur  anlatalım.

 

Profesyoneller İle Çalışın

Bir web sitesi kurmak için yüzlerce farklı yol bulabilirsiniz. Aklınızdaki, hayalinizdeki işinizi tanıtmak için aradığınız web sitesi şablonunu, altyapısını bulmak içim günleriniz, belki de aylarınız gidebilir. Size sunulan sürükle bırak mantığında, site oluşturucu yazılımlar, her ne kadar "kendi sitenizi tasarlayın" dese de, bu işe hakim olmayan birisiyseniz, mantık hatalarına düşebilirsiniz.

 

Örneğin sürükle bırak satın alacağınız boş bir sitede iletişim bölümünü uygun şekilde dizayn edemezseniz, iletişim bilgileriniz mobil cihazlarda görünür bir şekilde olmazsa, web siteniz hiçbir işe yaramayacaktır.  Tamam işinizi büyütmek için bir web sitesi yapmış olursunuz, ancak asıl amaç web sitesi yapmak değil, web sitesi üzerinden potansiyel müşterilerimize ulaşmaktır.

 

 

Kullanıcı Deneyimi Odaklı Hazır Sitelerimizle Tanışın

Arama motorlarındaki sıralamaya doğrudan etki eden diğer bir konu da kullanıcı deneyimi performansıdır. Daha anlaşılır bir tabirle, web sitenizin kolay, kullanışlı ve basit olmasıdır. Siteye girildiğinde sağdan soldan çıkan hava durumları, popup bannerlar, bir anda çalmaya başlayan nereden geldiğini bilmediğimiz müzik.. Saymakla bitiremeyeceğiz bu tarz gereksiz ve kullanıcıları rahatsız eden uygulamalardan kaçınmak şart.

 

Eğer bir web sitesi tasarlamak istiyorsanız, bir arayüz tasarımcı değilseniz veya hiçbir fikriniz yoksa, size sunulan hazır web sitesi şablonları üzerinden beğendiğiniz tasarımı seçmeniz sizin için en faydalı seçim olacaktır.  Bu işi yapan biz web tasarım uzmanları, sektöre göre yapılandırdığımız web sitelerini kullanıcı odaklı yapmak için çalışıyoruz. Yüzlerce tasarım sonunda elde ettiğimiz bilgi ve kullanıcı deneyimini de siz değerli iş ortaklarımızla paylaşıyor, sizler için daha kaliteli, kullanıcı odaklı hazır web siteleri sunuyoruz.

 

10 Dakikada Hazır Site Kurulmadığını Bilin

Bir web sitesi hazır bile olsa 10 dakikada 1 dakikada asla kurulmaz. Siz kurulan şeyin bir web sitesi olduğunu düşünüyorsanız orası ayrı bir konu. Doğru düzgün Türkçe desteği olmayan, sürükle bırak yaparken tam yerine oturtamadığınız ve ne işe yaradığını bilmediğiniz bloklarla sabaha kadar uğraşabilirsiniz. Ve sonuç olarak 1 dakikada web sitesi kurmuş olmazsınız. Size 1 dakika içinde o web sitesini satmış olurlar.

 

Bizler 2008'den bu yana web tasarım sektöründe gelen profesyoneller olarak 10 dakikada hiçbir web sitesi kurmadık, kurmuyoruz. Üstelik web sitelerimiz paket, sektöre uygun ve hazır site olmasına rağmen.

 

İlgili alan adında bir hosting hesabının tanımlanması, dns yönlendirmesi, yazılım dosyalarının sunucuya gönderilmesi bile saatler süren işlemlerdir. Bu yüzden tüm hazır sitelerimizi 24 saat içinde, gerekli ayarlarını test ederek müşterimize teslim ediyoruz.

 

Eğer bizden daha önce bir hazır web sitesi satın aldıysanız, bunları zaten biliyorsunuzdur. Henüz bizimle ve hazır web sitesi paketlerimizle tanışmadıysanız https://www.hazirwebsitem.net/hazir-site tasarımlarımızdan size uygun olanı seçmeye başlayabilirsiniz.

 

Bir Yorum Yaz